24-26 Ağustos 2012 tarihlerinde Sapanca’da yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında Genç Kürekçilerimiz aldıkları sonuçlarla ileride daha büyük başarıların habercisi oldular. Şampiyona sonrasında, Balkan Şampiyonası Milli Takım Kadrosuna çağrılan sporcu ve antrenörler belli oldu. Şişecam Çayırova Spor Kulübü toplam 5 sporcu ( Kübra Meydancı, Göknur Şen, Arzu Öztürk, Erencan Aslan ve Emre Başkan ) ve antrenörümüz Celalettin Güneştan ile Milli Takım kampına katılacaktır.

Şampiyonanın toplu sonuçları ve tüm yarışlardan ilk altıya girmiş Şişecam sporcularımızın yarış sonuçları detaylı şekilde verilmiştir

Genç C Bayanlar
1. Fethiye Belediye Spor 71 Puan
2. Şişecam Çayırova 48 Puan
3. Galatasaray 39 Puan
4. Fenerbahçe 37 Puan
5. Türk Balıkadamlar 9 Puan
6. Anadolu Hisarı Kürek 6 Puan
Genç C Erkekler
1. Galatasaray 72 Puan
2. Şişecam Çayırova 58 Puan
3. Sakaryaspor 11 Puan
4. Beşiktaş 8 Puan
Genç B Bayanlar
1. Fenerbahçe 68 Puan
2. Şişecam Çayırova 63 Puan
Genç B Erkekler
1. Galatasaray 124 Puan
2. Fenerbahçe 116 Puan
3. Şişecam Çayırova 73 Puan
4. Fethiye Belediye Spor 41 Puan
5. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 30 Puan
6. Çukurova Üniversitesi 26 Puan
7. Sakarya Su Sporları Kürek İhtisas 11 Puan
Genç A Bayanlar
1. Fenerbahçe 61 Puan
2. Şişecam Çayırova 55 Puan
3. Galatasaray 42 Puan
Genç A Erkekler
1. Galatasaray 147 Puan
2. Fenerbahçe 137 Puan
3. Fethiye Belediye Spor 11 Puan
4. Şişecam Çayırova 6 Puan
24.Ağu.12
09:00 Genç A Bayanlar 1x     1.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “A” Kübra Meydancı 8.38,83 1
Fethiye Belediye Tuğçe Öner 9.03,49 2
Fenerbahçe “B” Şevval Deniz Polat 9.14,99 3
09:15 Genç A Bayanlar 2x     1.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “B” Arzu Öztürk – Göknur Şen 8.01,22 1
Galatasaray Merve Aksoy – İsabella L. Amram 8.07,38 2
Fenerbahçe “A” Yasmina Gürkan – Özlem Süel 8.13,23 3
Şişecam Çayırova “C” Selcan Çevik – Yağmur Tutal 8.32,47 4
09:20 Genç A Bayanlar 2x     2.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “A” Buse Naz Karaduman – Esra Bayram 8.06,61 1
Fenerbahçe “B” Meltem Bedir – Hilal Temelgünzeki 8.14,49 2
Fenerbahçe “C” Lara Margaret Güneri – Cansu Sarıcı 8.23,90 3
10:10 Genç B Erkekler 2-     2.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova Erencan Aslan – Emre Başkan 7.20,50 1
Galatasaray “A” Umut Can Tarhan – Ömer Günaydın 7.43,17 2
Anadolu Hisarı Kürek Atahan Buluş – Burak Özen 7.57,24 3
10:25 Genç C Bayanlar 1x     2.Eleme Derece Sonuç
Fenerbahçe Aleyna Eğilmez 4.30,67 1
Fethiye Belediye “A” Sena Çelikarslan 4.36,93 2
Şişecam Çayırova Melike Merinç 4.38,73 3
10:35 Genç C Bayanlar 2x     1.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova Hatice Yaman – lia Asena Algöz 4.04,22 1
Fenerbahçe Elif Nur Suri – Subiye Aydal 4.11,29 2
Fethiye Belediye “A” Tuğçe Koyuncu – Ezgi Ceren Coşkunkurt 4.13,11 3
11:30 Genç C Erkekler 4x     1.Eleme Derece Sonuç
Galatasaray “A” Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı – 3.16,44 1
Fatih Sevli – Sabri Sevniş
Şişecam Çayırova Furkan Öztürk – Emin Ayhan – 3.18,83 2
Harun Ardıç – Ali Doğan Önenç
Beşiktaş Ömer Baltacı – Oray Afşar – 3.28,61 3
Burak Berke Erbaş – Niyazi Yağız Uyanık
11:45 Genç B Bayanlar 1x     1.Eleme Derece Sonuç
Fenerbahçe “A” Cansu Sarıcı 8.58,16 1
Şişecam Çayırova “B” Arzu Öztürk 9.04,51 2
Adana Gençlik ve Spor “B” Özge Elbadi 9.24,53 3
11:50 Genç B Bayanlar 1x     2.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “A” Göknur Şen 8.51,80 1
Fenerbahçe “C” Şevval Deniz Polat 8.57,00 2
Fenerbahçe “B” Sanem Soykan 9.08,57 3
Adana Gençlik ve Spor “A” Deniz Can 9.26,17 4
Şişecam Çayırova “C” Melis Zülal Çolpan 9.26,80 5
12:05 Genç A Erkekler 1x     2.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “A” Güven Soruklu 7.39,50 1
Fenerbahçe “B” Barış Özdal 7.44,66 2
Galatasaray “B” Burak Doğru 7.47,45 3
12:10 Genç A Erkekler 1x     3.Eleme Derece Sonuç
Körfez Hereke Sümer Spor S.Süha Ör 7.31,05 1
Fenerbahçe “D” Yasin Göler 7.37,32 2
Galatasaray “A” Ferdi Balcıoğlu 7.46,54 3
Şişecam Çayırova “B” Salih Civelek 7.56,29 4
12:55 Genç C Erkekler 1x     2.Eleme Derece Sonuç
Şişecam Çayırova Harun Ardıç 3.46,67 1
Galatasaray “B” Sabri Sevniş 3.52,76 2
Anadolu Hisarı Kürek Onur Tavlı 4.27,17 3
13:10 Genç C Erkekler 2x     1.Eleme Derece Sonuç
Beşiktaş “A” Ömer Baltacı – Oray Afşar 3.43,98 1
Şişecam Çayırova Furkan Öztürk – Emin Ayhan 3.50,15 2
Galatasaray “A” Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı 3.51,59 3
25.Ağu.12
09:00 Genç C Bayanlar 4x Derece Sonuç
Fethiye Belediye “A” Sena Çelikarslan – İrem Atay – 3.46,72 1
Tuğçe Koyuncu – Ezgi Ceren Coşkunkurt
Şişecam Çayırova Lia Asena Algöz – Melike Meriç – 3.52,11 2
Hatice Yaman – Melisa İlyün
Galatasaray Sude İdil Demir – Fatma Tezcan – 3.52,63 3
Ezgi Nezahat Yılmaz – Ayşenur Dilsiz
09:10 Genç A Bayanlar 1x Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “A” Kübra Meydancı 8.18,55 1
Galatasaray Simge Z. Gündüz 8.23,28 2
Fenerbahçe “A” Kardelen Ertekin 8.41,48 3
09:20 Genç A Bayanlar 2x Derece Sonuç
Galatasaray Merve Aksoy – İsabella L. Amram 7.53,90 1
Fenerbahçe “B” Meltem Bedir – Hilal Temelgünzeki 8.00,08 2
Fenerbahçe “A” Yasmina Gürkan – Özlem Süel 8.01,53 3
Şişecam Çayırova “A” Buse Naz Karaduman – Esra Bayram 8.09,06 4
Şişecam Çayırova “B” Arzu Öztürk – Göknur Şen 8.14,52 5
09:50 Genç B Erkekler 2- Derece Sonuç
Şişecam Çayırova Erencan Aslan – Emre Başkan 7.08,57 1
Fenerbahçe “A” Önay Özkurt – Uzay Özkurt 7.19,41 2
Galatasaray “B” Mesut Kılıç – Kemal Hasan Atay 7.24,00 3
10:00 Genç B Erkekler 4- Derece Sonuç
Galatasaray Yunus Tör – Eren Çakır – 6.43,59 1
Jeremey J.Amram – Ufuk İnci
Şişecam Çayırova Kerem Sarı – İsmail Talha Kübel – 6.54,31 2
Cihan Akbıyık – Mert Kaan Almuhan
Fenerbahçe Furkan Germeç – Fatih Erkam Göktürk – 7.03,38 3
Mert Şencan – Kemal Bozkurt
10:10 Genç C Bayanlar 1x Derece Sonuç
Fethiye Belediye “A” Sena Çelikarslan 4.25,93 1
Fenerbahçe Aleyna Eğilmez 4.30,79 2
Galatasaray Ayşenur Dilsiz 4.31,51 3
Türk Balıkadamlar “A” Hümeyra Ilık 4.33,95 4
Anadolu Hisarı Kürek “A” Dilanur Biçer 4.35,21 5
Şişecam Çayırova Melike Merinç 4.44,07 6
10:20 Genç C Bayanlar 2x Derece Sonuç
Şişecam Çayırova Hatice Yaman – lia Asena Algöz 3.58,37 1
Fethiye Belediye “A” Tuğçe Koyuncu – Ezgi Ceren Coşkunkurt 4.01,70 2
Fethiye Belediye “B” İrem Atay – Merve küçükyeşil 4.02,76 3
11:00 Genç B Erkekler 8+ Derece Sonuç
Galatasaray Kaan Şahin (düm) 6.19,75 1
Ömer Günaydın – Umut Can Tarhan –
Kemal Hasan Atay – Mesut Kılıç –
Eren Çakır – Yunus Tör –
Jeremy J.Amram – Ufuk İnci
Şişecam Çayırova Emre Başkan – Erencan Aslan – 6.23,34 2
Mert Kaan Almuhan – Cihan Akbıyık –
Kerem Sarı – İsmail Talha Kübel –
Recep Bakır – Doğucan Korkut –
Selcan Çevik (düm)
Fenerbahçe Berent Uyguner (düm) 6.26,06 3
Önay Özkurt – Uzay Özkurt –
Mert Şencan – Furkan Germeç –
Anıl Öztürk – Fatih Erkam Göktürk –
Onur Sevigen – Kemal Bozkurt
11:30 Genç A Bayanlar 4x Derece Sonuç
Fenerbahçe “A” Kardelen Ertekin – Yasmina Gürkan – 7.05,95 1
Özlem Süel – Hilal Temelgünzeki
Şişecam Çayırova Kübra Meydancı – Esra Bayram – 7.11,29 2
Arzu Öztürk – Buse Naz Karaduman
Fenerbahçe “B” Meltem Bedir – Şevval Deniz Polat – 7.36,72 3
Sanem Soykan – Cansu Sarıcı
26.Ağu.12
09:00 Genç C Erkekler 4x Derece Sonuç
Galatasaray “A” Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı – 3.21,59 1
Fatih Sevli – Sabri Sevniş
Şişecam Çayırova Furkan Öztürk – Emin Ayhan – 3.27,87 2
Harun Ardıç – Ali Doğan Önenç
Galatasaray “B” Samet Çiçekli – D.Kemal Özdemir – 3.29,53 3
Can Marc Cambaz – İsmail Baykal
09:10 Genç B Bayanlar 1x Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “A” Göknur Şen 8.58,82 1
Şişecam Çayırova “B” Arzu Öztürk 9.03,87 2
Fenerbahçe “C” Şevval Deniz Polat 9.05,51 3
09:20 Genç B Bayanlar 2x Derece Sonuç
Fenerbahçe Meltem Bedir – Hilal Temelgünzeki 8.15,08 1
Şişecam Çayırova Betül Serin – Yağmur Tutal 8.25,11 2
Adana Gençlik ve Spor Havva Alkan – Özge Sungur 8.49,96 3
09:30 Genç A Erkekler 1x Derece Sonuç
Şişecam Çayırova “A” Güven Soruklu 7.50,83 5
10:10 Genç C Erkekler 1x Derece Sonuç
Şişecam Çayırova Harun Ardıç 3.58,74 1
Galatasaray “B” Sabri Sevniş 4.05,11 2
Fethiye Belediye Sami Alp Şahin 4.16,85 3
10:20 Genç C Erkekler 2x Derece Sonuç
Galatasaray “B” Fatih Sevli – D.Kemal Özdemir 3.48,36 1
Galatasaray “A” Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı 3.53,61 2
Şişecam Çayırova Furkan Öztürk – Emin Ayhan 3.54,47 3
11:00 Genç A Erkekler 8+ Derece Sonuç
Galatasaray İsa Say – Selman Can Buruşoğlu – 6.00,20 1
Deniz Karadayı – Caner Çelik –
Onur Kayacan – Koray Koçak –
Burak Doğru – Sergen Yüksel –
Atakan Ölmez (düm)
Fenerbahçe Berent Uyguner (düm) 6.01,32 2
Doğşah Bölük – Mert Kaan Kartal –
Muharrem Ali Kıran – Muhammet Altın –
Fatih Ünsal – Derin Muhsinoğlu Akata –
Barış Özdal – Ali Cem Bozdağ
Şişecam Çayırova Emre Başkan – Erencan Aslan – 6.27,99 3
Mert Kaan Almuhan – Cihan Akbıyık –
Kerem Sarı – İsmail Talha Kübel –
Recep Bakır – Güven Soruklu –
Selcan Çevik (düm)
11:30 Genç B Bayanlar 4x Derece Sonuç
Fenerbahçe Meltem Bedir – Şevval Deniz Polat – 7.35,51 1
Sanem Soykan – Hilal Temelgünzeki
Şişecam Çayırova Arzu Öztürk – Betül Serin – 7.56,37 2
Göknur Şen – Yağmur Tutal
Adana Gençlik ve Spor Havva Alkan – Özge Sungur – 8.15,99 3
Duygu Kazancı – Deniz Can
CategoryKürek