10.06.2012 tarihinde Kırkpınar – Sapanca – Sakarya bölgesinde yapılan yarışlarda aşağıdaki sonuçlar alınmıştır.

agust02 agust03

1 08:30 Büyük Bayanlar 4x Derece Sonuç
4 Galatasaray Merve Aksoy – Geanina E. Zlavog – 7.05,16 1
Simge Z. Gündüz – Anca Luchian
2 Fenerbahçe Merve Keleş – Ceren Demirkol – 7.24,59 2
Nazlı Özgül – Sibel Kar
3 ODTÜ “A” Seray Ünal – Itır Erdem – 8.01,55 3
Beril Polat – Sıla Birsu Öztürk
1 ODTÜ “B” Müge Öztürk – Elvan Evrenesoğlu – Bitiremedi
Merve Dalya Oflaz – Yasemin Kılıç
2 08:40 Büyük A Erkekler 1x     1.Eleme
3 Fenerbahçe “A” Selahattin Gürsoy 7.55,79 1
2 Fenerbahçe “D” Dünya Örer 7.57,22 2
5 Şişecam Çayırova “B” Emre Erdoğan 7.59,86 3
1 Galatasaray “B” R.Metin Ataoğlu 8.02,16 4
4 Galatasaray “C” Burak Doğru 8.03,22 5
3 08:55 Büyük A Erkekler 2x Derece Sonuç
3 Galatasaray “A” Enes Kuşku – Hüseyin Kandemir 6.52,10 1
2 Fenerbahçe Fuat Kalafat – Salih Yıldırım 7.01,82 2
5 Anadolu Hisarı Kürek Lokman Sevim – Muhammed Can Yüksel 7.41,55 3
4 Koç Üniversitesi Can Ekim Çam – Gözay Yağız 7.44,07 4
1 Boğaziçi Üniversitesi İsmail Danacıoğlu – Selçuk Korateş Bitiremedi
4 08:45 Büyük A Erkekler 1x     2.Eleme
1 Galatasaray “A” M.Barbaros Gözütok 7.41,95 1
2 Fenerbahçe “B” Levent Atıl 7.51,41 2
4 Fenerbahçe “C” Erdal Deveci 7.56,60 3
3 Şişecam Çayırova “A” Ahmet Demir 8.09,52 4
5 09:05 Büyük A Erkekler 2- Derece Sonuç
2 Fenerbahçe “A” Ogeday Girişken – Onat Kazaklı 6.56,42 1
1 Galatasaray “B” İsa Say – Selmancan Buruşoğlu 7.00,62 2
4 Kırkpınar / Kör.Her.Süm.Spor Özkan Özkara – Muhammed Canşi 7.02,88 3
6 Galatasaray “A” Cem Yılmaz – Hakan Özcan 7.06,55 4
5 Fenerbahçe “B” Engin Özkan – Egemen Artık 7.15,86 5
3 Boğaziçi Üniversitesi Deniz Temür – Yiğit Uluçay 8.26,16 6
6 09:20 Büyük A Erkekler 4- Derece Sonuç
2 Fenerbahçe Onur Arabacı – Birol Atnaca – 6.26,07 1
Oğuzata Kahyaoğlu – Ercan Kesim
1 Galatasaray Sezgin Günalp – Erdem Öztürk – 6.27,74 2
Doğancan Gür – Burak Yıldırım
3 Boğaziçi Üniversitesi Koray Başkent – Mert Değirmenci – Bitiremedi
Burak Özgülük – Bahadırhan Akyüz
7 09:30 Hafif Kilo Büyük B Erkekler 1x Derece Sonuç
2 Şişecam Çayırova Cemal Yiğit Uzunlar 7.50,23 1
3 Galatasaray Ferdi Balcıoğlu 8.03,04 2
1 ODTÜ Bulut Ertürk 8.04,71 3
5 Beşiktaş “A” Ömer Karabıçak 8.30,27 4
4 Boğaziçi Üniversitesi Metin Morgül 8.43,69 5
8 09:40 Hafif Kilo Büyük B Erkekler 2x Derece Sonuç
2 Galatasaray Uğur Özcan – Nadir Şahin 7.00,25 1
3 Şişecam Çayırova Yusuf Şaman – Sinan Akalin 7.18,78 2
5 Anadolu Hisarı Kürek Erdem Arda – Furkan Gülen 7.29,65 3
4 Beşiktaş Ediz Barutçu – Yaman Koç 8.10,53 4
1 ODTÜ Numan Eren – Alp Güneş 8.28,59 5
9 09:50 Hafif Kilo Büyük B Erkekler 2- Derece Sonuç
4 Galatasaray Melih Can Çetinkaya – Burak Özdemir 7.22,99 1
3 Beşiktaş Tuncay Doyduk – Kaan Egi 7.50,88 2
2 Anadolu Hisarı Kürek Hüseyin Akbulut – Saltukhan Gülşen 7.53,81 3
1 ODTÜ Barış Karakuş – Batuhan Gökçe 8.05,13 4
10 10:00 Hafif Kilo Büyük B Erkekler 4- Derece Sonuç
5 Şişecam Çayırova Berkay Tezcan – Kadir Biçer – 6.42,69 1
Barış Göksal – Osman Özbayrak
2 ODTÜ Deniz Akyürek – Fatih Sezer – 6.50,26 2
Tuğberk Akmete – Ali Oğuz Yüksel
4 Galatasaray Kerem Büker – Emre Vatansever – 7.01,01 3
Yiğit Y.Erten – Furkan Günaydın
3 Anadolu Hisarı Kürek Uzbay Alp – Anıl Gündüz – 7.31,32 4
Berk Ateşer – Bilgin Özer
1 Adana Büy.Şeh.Bel.Kür.İht. Onur Alaca – Onur Utku Demir – 7.59,41 5
Nuri Yalçınkaya – Furkan Ürün
11 10:10 Büyük Bayanlar 1x     1.Eleme Derece Sonuç
2 Fenerbahçe “A” Kardelen Ertekin 8.55,92 1
4 Şişecam Çayırova “A” Başak Özer 8.57,20 2
3 Galatasaray “B” İsabella Amram 9.16,04 3
1 ODTÜ Asutay Meriç 9.26,64 4
12 10:15 Büyük Bayanlar 1x     2.Eleme Derece Sonuç
2 Fenerbahçe “B” Özlem Süel 8.47,39 1
3 Galatasaray “A” Simge Z. Gündüz 8.48,87 2
1 Fenerbahçe “C” Serra Sevenler 9.01,03 3
13 10:25 Büyük Bayanlar 2x Derece Sonuç
4 Galatasaray Geanina Zlavog – Anca Luchian 7.30,06 1
2 Fenerbahçe “A” Ceren Demirkol – Nazlı Özgül 7.55,30 2
1 Fenerbahçe “B” Merve Keleş – Sibel Kar 8.00,35 3
3 ODTÜ Beril Polat – Sıla Birsu Öztürk 8.23,64 4
5 Boğaziçi Üniverstesi Merve Dökmeci – Elif Saba Merç Bitiremedi
14 10:35 Büyük A Erkekler 4x Derece Sonuç
1 Fenerbahçe Levent Atıl – Selahattin Gürsoy – 6.14,58 1
Salih Yıldırım – Fuat Kalafat
2 Galatasaray Hüseyin Kandemir – Cengizhan Sungurlu – 6.20,85 2
Ali Numan Erus – Ahmet Yumrukaya
3 Anadolu Hisarı Kürek Muhammet Can Yüksel – Lokman Sevim – 7.15,29 3
Batuhan Demirkıran – Kazım Koç
15 10:45 Büyük A Erkekler 8+ Derece Sonuç
1 Galatasaray Erdem Öztürk – Sezgin Günalp – 5.55,57 1
İsa Say – Selmancan Buruşoğlu –
F.Yiğit Arın – Bahadır Kaykaç –
Cem Yılmaz – Hakan Özcan –
Kaan Şahin (düm)
2 Fenerbahçe Hasan Tayfun (düm) 5.59,69 2
Ogeday Girişken – Onat Kazaklı –
Engin Özkan – Oğuzata Kahyaoğlu –
Birol Atmaca – Onur Arabacı –
Egemen Artık – Ercan Kesim
3 Boğaziçi Üniversitesi Metin Morgül – İsmail Danacıoğlu – 7.05,69 3
Koray Başkent – Mert Değirmenci
Deniz Temür – Yiğit Uluçay –
Selçuk Korateş – Burak Özgülük –
Ali Taha Habiboğlu (düm)
16 10:55 Kıdemliler 2x Derece Sonuç
1 Yüksel Taşçı – Arıl Cansel Katılmadı
2 Nedim Miletli – Türker Miletli Katılmadı
17 11:05 Kıdemliler 4- Derece Sonuç
1 Hüseyin Turoğlu – Yavuz Kuban – 3.32,23
Fatih Örer – Nuri Topsakal
2 A.Varol Dindoruk – Ekrem Özgören – 3.50,84
Ozan Bayülken – Ersin Özgören
3 Yalçın Fidancı – Batuhan Barutçu – 3.34,24
Fatih Arıman – Kaan Özler
18 11:15 Hafif Kilo Büyük B Erkekler 4x Derece Sonuç
1 Galatasaray Ferdi Balcıoğlu – Uğur Özcan – 6.30,98 1
Nadir Şahin – Enes Kuşku
2 Beşiktaş Tuncay Doyduk – Kaan Egi – 6.56,23 2
Ömer Karabıçak – Yaman Koç
3 ODTÜ Numan Eren – Alp Gönültaş – 7.01,28 3
Alp Güneş – Bulut Ertürk
19 11:25 Hafif Kilo Büyük B Erkekler 8+ Derece Sonuç
4 Galatasaray Şahin Günaydın – Emre Vatansever – 6.14,18 1
Yiğit Y.Erten – Furkan Günaydın –
Melih Can Çetinkaya – Burak Özdemir –
Burak Yıldırım – Doğancan Gür –
Kaan Şahin (düm)
5 Şişecam Çayırova Cemal Yiğit Uzunlar – Yusuf Şaman – 6.15,71 2
Sinan Akalin – Güven Soruklu –
Berkay Tezcan – Kadir Biçer –
Barış Göksal – Osman Özbayrak –
Yiğit Ersöz (düm)
2 ODTÜ Barış Karakuş – Onur Aydoğmuş – 6.34,84 3
Emre Eryüğüt – Batuhan Gökçe –
Deniz Akyürek – Fatih Sezer –
Tuğberk Akmete – Ali Oğuz Yüksel –
Doğuş Karahan (düm)
3 Anadolu Hisarı Kürek Uzbay Alp – Anıl Gündüz – 6.43,79 4
Berk Ateşer – Bilgin Özer –
Erdem Arda – Furkan Gülen –
Hüseyin Akbulut – Saltukhan Gülşen –
Ş.Murat Avcı (düm)
1 Adana Büy.Şeh.Bel.Kür.İht. Barış Uğurelli – Mustafa Yanarkaya – 7.25,34 5
Burak Bilgin – Furkan Ürün –
Mert Karayılmaz – Onur Alaca –
Onur Utku Demir – Nuri Yalçınkaya –
Lokman Hekim Şahin (düm)
20 11:45 Büyük A Erkekler 1x Derece Sonuç
3 Galatasaray “A” M.Barbaros Gözütok 7.20,84 1
4 Fenerbahçe “A” Selahattin Gürsoy 7.29,21 2
2 Fenerbahçe “B” Levent Atıl 7.35,54 3
1 Fenerbahçe “C” Erdal Deveci 7.41,19 4
5 Fenerbahçe “D” Dünya Örer 7.46,14 5
6 Şişecam Çayırova “B” Emre Erdoğan 7.56,00 6
21 11:55 Büyük Bayanlar 1x Derece Sonuç
5 Şişecam Çayırova “A” Başak Özer 8.35,97 1
3 Fenerbahçe “B” Özlem Süel 8.41,23 2
2 Galatasaray “A” Simge Z. Gündüz 8.44,43 3
4 Fenerbahçe “A” Kardelen Ertekin 8.51,72 4
1 Galatasaray “B” İsabella Amram 9.18,72 5
KUPA SIRALAMASI
Hafif Kilo Büyük B Erkekler
1. Galatasaray 148 Puan
2. Şişecam Çayırova 96 Puan
3. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 52 Puan
Büyük B Erkekler
1. Fenerbahçe 156 Puan
2. Şişecam Çayırova 79 Puan
3. Galatasaray 45 Puan
Hafif Kilo Bayanlar
1. Fenerbahçe 72 Puan
2. Şişecam Çayırova 22 Puan
3. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 22 Puan
Büyük Bayanlar
1. Galatasaray 68 Puan
2. Fenerbahçe 38 Puan
3. Şişecam Çayırova 22 Puan
Hafif Kilo Büyük A Erkekler
1. Galatasaray 168 Puan
2. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 47 Puan
3. Beşiktaş 22 Puan
Büyük A Erkekler
1. Fenerbahçe 146 Puan
2. Galatasaray 145 Puan
CategoryKürek