Gençler Türkiye Şampiyonası Sonuçları

24-26 Ağustos 2012 tarihlerinde Sapanca’da yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında Genç Kürekçilerimiz aldıkları sonuçlarla ileride daha büyük başarıların habercisi oldular. Şampiyona sonrasında, Balkan Şampiyonası Milli Takım Kadrosuna çağrılan sporcu ve antrenörler belli oldu. Şişecam Çayırova Spor Kulübü toplam 5 sporcu ( Kübra Meydancı, Göknur Şen, Arzu Öztürk, Erencan Aslan ve Emre Başkan ) ve antrenörümüz Celalettin Güneştan ile Milli Takım kampına katılacaktır.

Şampiyonanın toplu sonuçları ve tüm yarışlardan ilk altıya girmiş Şişecam sporcularımızın yarış sonuçları detaylı şekilde verilmiştir

Genç C Bayanlar   
1.Fethiye Belediye Spor71Puan
2.Şişecam Çayırova48Puan
3.Galatasaray39Puan
4.Fenerbahçe37Puan
5.Türk Balıkadamlar9Puan
6.Anadolu Hisarı Kürek6Puan
    
Genç C Erkekler   
1.Galatasaray72Puan
2.Şişecam Çayırova58Puan
3.Sakaryaspor11Puan
4.Beşiktaş8Puan
    
Genç B Bayanlar   
1.Fenerbahçe68Puan
2.Şişecam Çayırova63Puan
    
Genç B Erkekler   
1.Galatasaray124Puan
2.Fenerbahçe116Puan
3.Şişecam Çayırova73Puan
4.Fethiye Belediye Spor41Puan
5.Orta Doğu Teknik Üniversitesi30Puan
6.Çukurova Üniversitesi26Puan
7.Sakarya Su Sporları Kürek İhtisas11Puan
    
Genç A Bayanlar   
1.Fenerbahçe61Puan
2.Şişecam Çayırova55Puan
3.Galatasaray42Puan
    
Genç A Erkekler   
1.Galatasaray147Puan
2.Fenerbahçe137Puan
3.Fethiye Belediye Spor11Puan
4.Şişecam Çayırova6Puan
 
 
24.Ağu.12
    
09:00Genç A Bayanlar 1x     1.ElemeDereceSonuç
Şişecam Çayırova “A”Kübra Meydancı8.38,831
Fethiye BelediyeTuğçe Öner9.03,492
Fenerbahçe “B”Şevval Deniz Polat9.14,993
    
09:15Genç A Bayanlar 2x     1.ElemeDereceSonuç
Şişecam Çayırova “B”Arzu Öztürk – Göknur Şen8.01,221
GalatasarayMerve Aksoy – İsabella L. Amram8.07,382
Fenerbahçe “A”Yasmina Gürkan – Özlem Süel8.13,233
Şişecam Çayırova “C”Selcan Çevik – Yağmur Tutal8.32,474
    
09:20Genç A Bayanlar 2x     2.ElemeDereceSonuç
Şişecam Çayırova “A”Buse Naz Karaduman – Esra Bayram8.06,611
Fenerbahçe “B”Meltem Bedir – Hilal Temelgünzeki8.14,492
Fenerbahçe “C”Lara Margaret Güneri – Cansu Sarıcı8.23,903
    
10:10Genç B Erkekler 2-     2.ElemeDereceSonuç
Şişecam ÇayırovaErencan Aslan – Emre Başkan7.20,501
Galatasaray “A”Umut Can Tarhan – Ömer Günaydın7.43,172
Anadolu Hisarı KürekAtahan Buluş – Burak Özen7.57,243
    
10:25Genç C Bayanlar 1x     2.ElemeDereceSonuç
FenerbahçeAleyna Eğilmez4.30,671
Fethiye Belediye “A”Sena Çelikarslan4.36,932
Şişecam ÇayırovaMelike Merinç4.38,733
    
10:35Genç C Bayanlar 2x     1.ElemeDereceSonuç
Şişecam ÇayırovaHatice Yaman – lia Asena Algöz4.04,221
FenerbahçeElif Nur Suri – Subiye Aydal4.11,292
Fethiye Belediye “A”Tuğçe Koyuncu – Ezgi Ceren Coşkunkurt4.13,113
    
11:30Genç C Erkekler 4x     1.ElemeDereceSonuç
Galatasaray “A”Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı –3.16,441
Fatih Sevli – Sabri Sevniş
Şişecam ÇayırovaFurkan Öztürk – Emin Ayhan –3.18,832
Harun Ardıç – Ali Doğan Önenç
BeşiktaşÖmer Baltacı – Oray Afşar –3.28,613
Burak Berke Erbaş – Niyazi Yağız Uyanık
    
11:45Genç B Bayanlar 1x     1.ElemeDereceSonuç
Fenerbahçe “A”Cansu Sarıcı8.58,161
Şişecam Çayırova “B”Arzu Öztürk9.04,512
Adana Gençlik ve Spor “B”Özge Elbadi9.24,533
    
11:50Genç B Bayanlar 1x     2.ElemeDereceSonuç
Şişecam Çayırova “A”Göknur Şen8.51,801
Fenerbahçe “C”Şevval Deniz Polat8.57,002
Fenerbahçe “B”Sanem Soykan9.08,573
Adana Gençlik ve Spor “A”Deniz Can9.26,174
Şişecam Çayırova “C”Melis Zülal Çolpan9.26,805
    
12:05Genç A Erkekler 1x     2.ElemeDereceSonuç
Şişecam Çayırova “A”Güven Soruklu7.39,501
Fenerbahçe “B”Barış Özdal7.44,662
Galatasaray “B”Burak Doğru7.47,453
    
12:10Genç A Erkekler 1x     3.ElemeDereceSonuç
Körfez Hereke Sümer SporS.Süha Ör7.31,051
Fenerbahçe “D”Yasin Göler7.37,322
Galatasaray “A”Ferdi Balcıoğlu7.46,543
Şişecam Çayırova “B”Salih Civelek7.56,294
    
12:55Genç C Erkekler 1x     2.ElemeDereceSonuç
Şişecam ÇayırovaHarun Ardıç3.46,671
Galatasaray “B”Sabri Sevniş3.52,762
Anadolu Hisarı KürekOnur Tavlı4.27,173
    
13:10Genç C Erkekler 2x     1.ElemeDereceSonuç
Beşiktaş “A”Ömer Baltacı – Oray Afşar3.43,981
Şişecam ÇayırovaFurkan Öztürk – Emin Ayhan3.50,152
Galatasaray “A”Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı3.51,593
    
25.Ağu.12
    
09:00Genç C Bayanlar 4xDereceSonuç
Fethiye Belediye “A”Sena Çelikarslan – İrem Atay –3.46,721
Tuğçe Koyuncu – Ezgi Ceren Coşkunkurt
Şişecam ÇayırovaLia Asena Algöz – Melike Meriç –3.52,112
Hatice Yaman – Melisa İlyün
GalatasaraySude İdil Demir – Fatma Tezcan –3.52,633
Ezgi Nezahat Yılmaz – Ayşenur Dilsiz
    
09:10Genç A Bayanlar 1xDereceSonuç
Şişecam Çayırova “A”Kübra Meydancı8.18,551
GalatasaraySimge Z. Gündüz8.23,282
Fenerbahçe “A”Kardelen Ertekin8.41,483
    
09:20Genç A Bayanlar 2xDereceSonuç
GalatasarayMerve Aksoy – İsabella L. Amram7.53,901
Fenerbahçe “B”Meltem Bedir – Hilal Temelgünzeki8.00,082
Fenerbahçe “A”Yasmina Gürkan – Özlem Süel8.01,533
Şişecam Çayırova “A”Buse Naz Karaduman – Esra Bayram8.09,064
Şişecam Çayırova “B”Arzu Öztürk – Göknur Şen8.14,525
    
09:50Genç B Erkekler 2-DereceSonuç
Şişecam ÇayırovaErencan Aslan – Emre Başkan7.08,571
Fenerbahçe “A”Önay Özkurt – Uzay Özkurt7.19,412
Galatasaray “B”Mesut Kılıç – Kemal Hasan Atay7.24,003
    
10:00Genç B Erkekler 4-DereceSonuç
GalatasarayYunus Tör – Eren Çakır –6.43,591
Jeremey J.Amram – Ufuk İnci
Şişecam ÇayırovaKerem Sarı – İsmail Talha Kübel –6.54,312
Cihan Akbıyık – Mert Kaan Almuhan
FenerbahçeFurkan Germeç – Fatih Erkam Göktürk –7.03,383
Mert Şencan – Kemal Bozkurt
    
10:10Genç C Bayanlar 1xDereceSonuç
Fethiye Belediye “A”Sena Çelikarslan4.25,931
FenerbahçeAleyna Eğilmez4.30,792
GalatasarayAyşenur Dilsiz4.31,513
Türk Balıkadamlar “A”Hümeyra Ilık4.33,954
Anadolu Hisarı Kürek “A”Dilanur Biçer4.35,215
Şişecam ÇayırovaMelike Merinç4.44,076
    
10:20Genç C Bayanlar 2xDereceSonuç
Şişecam ÇayırovaHatice Yaman – lia Asena Algöz3.58,371
Fethiye Belediye “A”Tuğçe Koyuncu – Ezgi Ceren Coşkunkurt4.01,702
Fethiye Belediye “B”İrem Atay – Merve küçükyeşil4.02,763
    
11:00Genç B Erkekler 8+DereceSonuç
GalatasarayKaan Şahin (düm)6.19,751
Ömer Günaydın – Umut Can Tarhan –
Kemal Hasan Atay – Mesut Kılıç –
Eren Çakır – Yunus Tör –
Jeremy J.Amram – Ufuk İnci
Şişecam ÇayırovaEmre Başkan – Erencan Aslan –6.23,342
Mert Kaan Almuhan – Cihan Akbıyık –
Kerem Sarı – İsmail Talha Kübel –
Recep Bakır – Doğucan Korkut –
Selcan Çevik (düm)
FenerbahçeBerent Uyguner (düm)6.26,063
Önay Özkurt – Uzay Özkurt –
Mert Şencan – Furkan Germeç –
Anıl Öztürk – Fatih Erkam Göktürk –
Onur Sevigen – Kemal Bozkurt
    
11:30Genç A Bayanlar 4xDereceSonuç
Fenerbahçe “A”Kardelen Ertekin – Yasmina Gürkan –7.05,951
Özlem Süel – Hilal Temelgünzeki
Şişecam ÇayırovaKübra Meydancı – Esra Bayram –7.11,292
Arzu Öztürk – Buse Naz Karaduman
Fenerbahçe “B”Meltem Bedir – Şevval Deniz Polat –7.36,723
Sanem Soykan – Cansu Sarıcı
    
26.Ağu.12
    
09:00Genç C Erkekler 4xDereceSonuç
Galatasaray “A”Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı –3.21,591
Fatih Sevli – Sabri Sevniş
Şişecam ÇayırovaFurkan Öztürk – Emin Ayhan –3.27,872
Harun Ardıç – Ali Doğan Önenç
Galatasaray “B”Samet Çiçekli – D.Kemal Özdemir –3.29,533
Can Marc Cambaz – İsmail Baykal
    
09:10Genç B Bayanlar 1xDereceSonuç
Şişecam Çayırova “A”Göknur Şen8.58,821
Şişecam Çayırova “B”Arzu Öztürk9.03,872
Fenerbahçe “C”Şevval Deniz Polat9.05,513
    
09:20Genç B Bayanlar 2xDereceSonuç
FenerbahçeMeltem Bedir – Hilal Temelgünzeki8.15,081
Şişecam ÇayırovaBetül Serin – Yağmur Tutal8.25,112
Adana Gençlik ve SporHavva Alkan – Özge Sungur8.49,963
    
09:30Genç A Erkekler 1xDereceSonuç
Şişecam Çayırova “A”Güven Soruklu7.50,835
    
10:10Genç C Erkekler 1xDereceSonuç
Şişecam ÇayırovaHarun Ardıç3.58,741
Galatasaray “B”Sabri Sevniş4.05,112
Fethiye BelediyeSami Alp Şahin4.16,853
    
10:20Genç C Erkekler 2xDereceSonuç
Galatasaray “B”Fatih Sevli – D.Kemal Özdemir3.48,361
Galatasaray “A”Mustafa Gazanfer – İsmet Çardaklı3.53,612
Şişecam ÇayırovaFurkan Öztürk – Emin Ayhan3.54,473
    
11:00Genç A Erkekler 8+DereceSonuç
Galatasarayİsa Say – Selman Can Buruşoğlu –6.00,201
Deniz Karadayı – Caner Çelik –
Onur Kayacan – Koray Koçak –
Burak Doğru – Sergen Yüksel –
Atakan Ölmez (düm)
FenerbahçeBerent Uyguner (düm)6.01,322
Doğşah Bölük – Mert Kaan Kartal –
Muharrem Ali Kıran – Muhammet Altın –
Fatih Ünsal – Derin Muhsinoğlu Akata –
Barış Özdal – Ali Cem Bozdağ
Şişecam ÇayırovaEmre Başkan – Erencan Aslan –6.27,993
Mert Kaan Almuhan – Cihan Akbıyık –
Kerem Sarı – İsmail Talha Kübel –
Recep Bakır – Güven Soruklu –
Selcan Çevik (düm)
    
11:30Genç B Bayanlar 4xDereceSonuç
FenerbahçeMeltem Bedir – Şevval Deniz Polat –7.35,511
Sanem Soykan – Hilal Temelgünzeki
Şişecam ÇayırovaArzu Öztürk – Betül Serin –7.56,372
Göknur Şen – Yağmur Tutal
Adana Gençlik ve SporHavva Alkan – Özge Sungur –8.15,993
Duygu Kazancı – Deniz Can