Stres Yönetimi, Atletik Performans Seminer

ORHAN ÖZTÜRK
KISA ÖZGEÇMİŞ

1977 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelen Orhan Öztürk, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Aynı sene Boğaziçi Üniversitesinde lisansüstü psikoloji çalışmalarına başladı. 2002-2009 yılları arasında Amerikan Hastanesinde, 2009-2013 yılları arasında Acıbadem Hastanesinde psikolog olarak görev yaptı. 2013 yılında Ford-Otosan fabrikasında danışman psikolog olarak çeşitli projelerde yer aldı. 2013-2015 yılları arasında Tepebaşı Psikolojik Danışmanlık firmasını kurdu. 2016 yılından itibaren kurumsal eğitim dünyasına adım attı ve Türkiye’nin büyük kurumsal firmalarında, binlerce çalışana psikoloji ve kurumsal gelişim temelli eğitimler verdi. 2017 yılında Mana Eğitim-Psikoloji-Danışmanlık firmasını kurdu. Halen Üsküdar Üniversitesi bünyesinde Havacılık Psikolojisi Kursunda dersler vermektedir.
Uzmanlık alanından bazıları Kurumsal eğitimler, Havacılık psikolojisi, Ekip Kaynak Yönetimi (CRM), İnsan Faktörleri, Psikolojik Performans Danışmanlığı ve Eğitim tasarımıdır. 2006 yılından bu yana sertifikalı Şema Terapi uygulayıcısı olan Öztürk, profesyonel yetkinlik seviyesinde İngilizce ve temel derecede Almanca bilmektedir.
Aktif yaşam ve rekreasyonun, sağlıklı bir hayatın ayrılmaz parçası olduğuna inanan Orhan Öztürk halen aktif olarak müsabakalara katılan bir master kürekçi ve dağcıdır.

Tüm sporcularımız davetlidir. Geri dönüşü en yüksek yatırım, eğitime yapılandır.

Şişecam Çayırova Spor Kulübü
03 Ağustos 2021