Türkiye Şampiyonası Kupaları ve Madalyaları Sahiplerini Buldu

Kano Federasyonunun 2021 yılı faaliyet programında yer alan “Durgunsu Kano 2021 Türkiye Şampiyonası” yarışları 13-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleştirilmiştir.

11 il, 24 kulüpten toplam 209 sporcunun mücadele ettiği yarışlarda sporcularımız toplam 19 madalya (7 Gümüş, 12 Bronz) ile Genç Kadınlar Türkiye Üçüncülüğü kupasını kulübümüze kazandırmışlardır.

Kano Türkiye Şampiyonası ” yarışlarına katılan sporcularımızın göstermiş oldukları başarıları;

1. GÜN 1000 metre

Büyük Erkek C1 1000m
Furkan ÖZEN Final 3.

Genç Erkek K1 1000m
Emirhan GÖKÇE Yarı Final 8.

Genç Kadınlar K1 1000m
Selin SEVİN Final 2.
Tuana DENİZ Final 4.
Defne AVCU Final 7.

Yıldız Erkek K1 1000m
Vatan BAYDEMİR Final 4.
Oğuzhan BAYDEMİR Yarı Final 6.
Can DOĞAN Yarı Final 7.
Cem DOĞAN Yarı Final 4.

Yıldız Erkekler K2 1000m
Oğuzhan BAYDEMİR-Cem DOĞAN Final 5.
Vatan BAYDEMİR-Can DOĞAN Final 4.

Minik Erkek K1 1000m
Özer ACAR Yarı Final 6.

2. GÜN 500 metre

Büyük Erkek K1 500m
Abbas Anıl ŞEN Final 4.

Büyük Erkek C1 500m
Furkan ÖZEN Final 2.

Genç Erkek K1 500m
Emirhan GÖKÇE Yarı Final 9.

Genç Kadınlar K1 500m
Selin SEVİN Final 2.
Tuana DENİZ Final 5.
Defne AVCU Final 6.

Genç Kadınlar K2 500m
Selin SEVİN-Tuana DENİZ Final 3.

Yıldız Erkek K1 500m
Can DOĞAN Yarı Final 4.
Oğuzhan BAYDEMİR Yarı Final 5.
Cem DOĞAN Yarı Final 6.

Yıldız Erkekler K1 500m
Oğuzhan BAYDEMİR-Cem DOĞAN Final 4.
Vatan BAYDEMİR-Can DOĞAN Final 3.

Yıldız Erkekler K4 500m
Oğuzhan BAYDEMİR-Cem DOĞAN Vatan BAYDEMİR-Can DOĞAN Final 3.

Yıldız Erkek C1 500m
Arda BULUT Final 8.

Minik Erkek K1 500m
Özer ACAR Yarı Final 8.

3. GÜN 200 metre

Büyük Erkek K1 200m
Abbas Anıl ŞEN Final 3.

Büyük Erkek C1 200m
Furkan ÖZEN Final 2.

Genç Erkek K1 200m
Emirhan GÖKÇE Yarı Final 7.

Genç Kadınlar K1 200m
Selin SEVİN Final 2.
Tuana DENİZ Final 4.
Defne AVCU Final 6.

Genç Kadınlar K2 200m
Selin SEVİN-Tuana DENİZ Final 2.

Yıldız Erkek K1 200m
Vatan BAYDEMİR Final 6.
Oğuzhan BAYDEMİR Final 9.
Can DOĞAN Final 8.
Cem DOĞAN Yarı Final 4.

Yıldız Erkek C1 200m
Arda BULUT Final 7.

Yıldız Erkekler K2 200m
Oğuzhan BAYDEMİR-Cem DOĞAN Final 4.
Vatan BAYDEMİR-Can DOĞAN Final 3.

Sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyoruz.

Şişecam Çayırova Spor Kulübü
16 Ağustos 2021 Şişecam