Şişecam Sürdürülebilirlik Raporu

Şişecam Çayırova Spor Kulübü olarak haklı bir gurur ve mutluluğu yaşıyoruz. Ve bizim hedeflerimiz, hayallerimiz her zaman çok yüksek…

In 1982, we established Şişecam Çayırova Sports Club to introduce young people to sports and to contribute to their physical and moral development with sporting activities. At Çayırova Sports Club, we provide free instruction to athletically talented and financially disadvantaged students enrolled in schools in the Çayırova region. We train these motivated youth with the aim of becoming national athletes.

Şişecam’s efforts in sailing, rowing and canoeing are ongoing with 120 athletes and administrative staff at Çayırova Sports Club, in line with its core vision of ‘Progress.’ #CareforNext #Preserve #Empower #Progress

Şişecam Sustainability Report

————————————
Şişecam Çayırova Spor Kulübü’nü 1982 yılında gençleri sporla tanıştırmak, sportif faaliyetlerle fiziksel ve ahlaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kurduk. Kulübümüzde, Çayırova bölgesindeki okullara kayıtlı atletik açıdan yetenekli ve öncelikle maddi açıdan dezavantajlı öğrencilere ücretsiz eğitim veriyoruz. Bu gençleri milli sporcu olma hedefiyle yetiştiriyoruz.

Şişecam’ın yelken, kürek ve kanodaki çalışmaları, temel vizyonu olan ‘İlerleme’ doğrultusunda Çayırova Spor Kulübü’nde 120 sporcu ve idari personelle devam ediyor.

Şişecam Sürdürülebilirlik Raporu

Şişecam Çayırova Spor Kulübü
08 Ekim 2021